Anasayfa| Hakkımızda| İletişim  | Ürünler

ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
 
ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
Aşındırıcı Grubu
Bağlantı Elemanları
Benzinli-Dizel Aletler
DENEME
El Aletleri
Elektrikli Aletler
Havalı Aletler
Hırdavat
Hortum-Fittings Malzemeler
İş Güvenliği
İş Güvenliği Malzemeleri
İzalasyon-Yapıştırıcılar
Kayış-Otomotiv
Kaynak Malzemeleri
Kesici - Delici Grubu
DÖVİZ KURU
tle>Sayfa G untulenemed
itle>Sayfa untulenemed
 

   
  FİRMA PROFİLİ
 

     Erbay Endüstri Üstün Kaliteyi Yüksek Stok İmkanlarıyla Sunuyor

    
Şirketimiz 1993 yılında Yeni Sanayi Sitesi C-9 Blok NO:20'de ERBAY TİCARET ismiyle İBRAHİM TUBAY-KADİR EROĞLU tarafından kurulmuştur.
110m2'lik Bir alanda faaliyetine başlamış olup giderek artan bir hacimle
şu anda 800m2'lik bir alana ulaşılmıştır.
Nazilli ve çevre ilçelerde bulunan her türlü imalathane ve ticerethanenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız,pazarlama ve satış ağı ile de hizmeti düzenli olarak müşterilerinin ayaklarına kadar götürmektedir.
Şirketimiz, satış ve pazarlamasını yaptığı ürünlerde ve hizmette kaliteyi,dolayısıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır


SEÇKİN KADRO ÜSTÜN HİZMET

      Erbay Endüstri, görevlerinde deneyimli ve seçkin nitelikli kadrosu ile müşterilerine üstün kaliteli hizmet sunmaktadır. Pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, hedef firmalarla sıcak temas ve ilişkiler kurup, devamlı yenilenen dokümanlarla onları bilgilendirmekte, prestij fuarlarında sektör üyelerine sunumlar yapmaktadır.

SPOT TALEPLER DE TAM ZAMANINDA TESLİM

     Erbay Endüstri, hizmet verdiği dev sektörün ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması için güçlü finansman imkânları ile stoklu çalışmayı ana prensip olarak belirlemesi, vaktinde teslim edilen terminli taleplerin dışındaki spot talepleri de çok büyük bir yüzde ile günlük olarak karşılama kapasitesine sahip olması, kendilerini sektördeki rakiplerinden farklılaştıran en önemli özellik olmuştur.
Sektörün büyümesine paralel olarak kendisinin de ileriye yönelik büyümeye devam edecek olması, firma müşterilerinin güvenine layık olmak için özverili çalışmaların kesintisiz devam edecek olmasını da mümkün kılacaktır. Erbay Endüstri etkinliği önümüzdeki dönemde daha da artarak devam edecektir.


 

 
 
 

Copyright © 2011 Erbay Endüstri

 

Tasarım & Programlama (I&D DESIGN)